">

POLSCY ŁOWCY DUCHÓW - badacze zjawisk paranormalnych!

POLSCY ŁOWCY DUCHÓW - badacze zjawisk paranormalnych!
  • data: 04.03.2017
  • godzina: 19:00

Na WIĘKSZOŚĆ ujętych w programie Kina Zacisze (+ DKF-u) projekcji i wydarzeń wstęp wolny! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Zachęcamy do NOWEJ REZERWACJI SMS-owej.

POLSCY ŁOWCY DUCHÓW - badacze zjawisk paranormalnych (naukowcy, egzorcyści, demonolodzy, kapłani różnych wyznań) opowiedzą o swoich śledztwach i działalności grupy.

Zespół PTGH – Professional Team Of Ghost Hunters

To pierwszy od 2009 roku, a zarazem jedyny zawodowy zespół w Europie. Prowadzą również jedyną w Polsce szkołę – Academy PTGH oraz sklep ze specjalistycznym wyposażeniem i wsparciem technicznym. Zespół współpracuje i wymienia się doświadczeniami z profesjonalnymi zespołami z całego świata oraz profesorami i naukowcami. PTGH jest członkiem i przedstawicielem 5 międzynarodowych organizacji. Założyciel oraz współzałożyciel zespołu są jedynymi śledczymi egzorcystami w Polsce, a zarazem członkami Zakonu Egzorcystów dzięki czemu współpracują z kościołem oraz księżmi na całym świecie. Z prośbą o pomoc zwracają się do nich rodziny z całej Polski i z zagranicy. Za przeprowadzanie paranormalnych śledztw zespół nie pobiera żadnych opłat. Wszystkim rodzinom zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość. Odpowiadają na każde zgłoszenie, nikogo nie zostawiają bez pomocy. Kontakty z rodzinami utrzymują jeszcze po śledztwie czy egzorcyzmach monitorując sytuację w rodzinie i domu.

Poznaj działalność POLSKICH ŁOWCÓW DUCHÓW - spotkaj się z nimi w kinie ZACISZE!

WSTĘP WOLNY!

Repertuar

Wspierają nas

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem